Peppercorn Saige Namira Pants - Plantation Green | Redefined Fashion Spring til indhold

Indkøbskurv

Din indkøbskurv er tom

PCSaige Namira Pants - Plantation Green

Salgspris750,00 DKK

Brand: Peppercorn
Varenr.: PC9060
Farve: Plantation Green
Materiale: 100% PU ;Lining: 79% Viscose, 14% Cotton, 5% Polyester, 2% Metallic Yarn
Kategori: Pants/Jeans

Størrelse:
Størrelsesguide

Målene er tøjets egne mål i cm. Vidder er målt hele vejen rundt. Sammenlign med en lignende vare, du selv har.

Sådan er målene taget

23589
  1. Taljevidde: hele vejen rundt i den højde, tegningen viser. Ved elastik står den i hvile og strakt ud.
  2. Hoftevidde: hele vejen rundt i den højde, tegningen viser.
  3. Indvendig benlængde: fra skridtsømmen til benets kant.
  4. Forhøjde: foran, fra linningens overkant ned til skridtsømmen.
  5. Benåbning: hele vejen rundt ved benets kant.
Mål på tøjet (cm)34363840424446
Taljevidde71757983879399
Hoftevidde96100104108112118124
Indvendig benlængde70707070707070
Forhøjde (inkl. linning)30,53131,53232,533,334,1
Benåbning (vidde)38,23939,840,641,442,243
Peppercorn PCSaige Namira Pants Pant 3076 Plantation Green
PCSaige Namira Pants - Plantation Green Salgspris750,00 DKK