Minus Caty Silke Skjorte - Prism Pink | Redefined Fashion Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

Caty Silke Skjorte - Prism Pink

Aanbiedingsprijs1.400,00 DKK

Blød silkeskjorte med afrundet krave og perlemorsknapper langs forsiden. Skjorten har en lav skuldersøm og ærmerne har manchetter med knaplukning.

Pasform: Normal

Kvalitet: 100% Silke

Brand: Minus
Style no.: MI4948
Color: Prism Pink
Quality: 100% Silk
Category: Blouses/Shirts

Maat:
Maattabel

Dit zijn de maten van het kledingstuk zelf in cm. Wijdtes zijn helemaal rondom gemeten. Vergelijk ze met een vergelijkbaar item dat je zelf hebt.

Zo is er gemeten

12467
  1. Borstwijdte: helemaal rondom, net onder de armsgaten.
  2. Taillewijdte: helemaal rondom op de hoogte die de tekening laat zien. Bij elastiek staat de maat in rust en uitgerekt.
  3. Lengte: verticaal, zoals de tekening laat zien. In de tabel staat vanaf waar is gemeten.
  4. Mouwlengte: van de schoudernaad tot de mouwzoom. Bij raglanmouwen vanaf de hals.
  5. Schouderbreedte: recht van schoudernaad tot schoudernaad.
Kledingmaten (cm)34363840424446
Borstwijdte100104108112116122128
Taillewijdte104108112116120126132
Lengte66676869707172
Mouwlengte (vanaf schoudernaad)61,56262,56363,56464,5
Schouderbreedte37,538,539,540,541,542,743,9
Minus Caty Silke Skjorte - Prism Pink
Caty Silke Skjorte - Prism Pink Aanbiedingsprijs1.400,00 DKK