Minus Hollie Short Sleeve Blouse - Cordovan | Redefined Fashion Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

MSHollie Short Sleeve Blouse - Cordovan

Aanbiedingsprijs750,00 DKK

MSHollie er en bluse i vævet polyester med frynset struktur over hele stoffet. Den har rund hals og korte, vide ærmer med små læg ved skulderen. Ærmerne og kanten forneden har frynsede kanter. Pasformen er lige.

Brand: Minus
Style no.: MI6851
Color: Cordovan
Quality: 100% Polyester
Category: Blouses/Shirts

Maat:
Maattabel

Dit zijn de maten van het kledingstuk zelf in cm. Wijdtes zijn helemaal rondom gemeten. Vergelijk ze met een vergelijkbaar item dat je zelf hebt.

Zo is er gemeten

12467
  1. Borstwijdte: helemaal rondom, net onder de armsgaten.
  2. Taillewijdte: helemaal rondom op de hoogte die de tekening laat zien. Bij elastiek staat de maat in rust en uitgerekt.
  3. Lengte: verticaal, zoals de tekening laat zien. In de tabel staat vanaf waar is gemeten.
  4. Mouwlengte: van de schoudernaad tot de mouwzoom. Bij raglanmouwen vanaf de hals.
  5. Schouderbreedte: recht van schoudernaad tot schoudernaad.
Kledingmaten (cm)34363840424446
Borstwijdte96100104108112118124
Taillewijdte9498102106110116122
Lengte59606162636465
Mouwlengte (vanaf schoudernaad)38,53939,54040,54141,5
Schouderbreedte33,534,535,536,537,538,739,9
Minus Hollie Short Sleeve Blouse - Cordovan
MSHollie Short Sleeve Blouse - Cordovan Aanbiedingsprijs750,00 DKK