Minus Selvine Blouse - Prism Pink Print | Redefined Fashion Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

MSSelvine Blouse - Prism Pink Print

Aanbiedingsprijs450,00 DKK Normale prijs750,00 DKK

MSSelvine er en ternet bluse i LENZING ECOVERO viskose og nylon. Den har en lav, opstående krave og en kort knaplukning foran. Ærmerne er lange og vide og samlet ved håndleddet. Blusen falder lige ned uden talje.

Brand: Minus
Style no.: MI6971
Color: Prism Pink Print
Quality: 87% LENZING™ ECOVERO™ Viscose, 13% Nylon
Category: Blouses/Shirts

Maat:
Maattabel

Dit zijn de maten van het kledingstuk zelf in cm. Wijdtes zijn helemaal rondom gemeten. Vergelijk ze met een vergelijkbaar item dat je zelf hebt.

Zo is er gemeten

12467
  1. Borstwijdte: helemaal rondom, net onder de armsgaten.
  2. Taillewijdte: helemaal rondom op de hoogte die de tekening laat zien. Bij elastiek staat de maat in rust en uitgerekt.
  3. Lengte: verticaal, zoals de tekening laat zien. In de tabel staat vanaf waar is gemeten.
  4. Mouwlengte: van de schoudernaad tot de mouwzoom. Bij raglanmouwen vanaf de hals.
  5. Schouderbreedte: recht van schoudernaad tot schoudernaad.
Kledingmaten (cm)34363840424446
Borstwijdte110114118122126132138
Taillewijdte108112116120124130136
Lengte59606162636465
Mouwlengte (vanaf schoudernaad)60,56161,56262,56363,5
Schouderbreedte414243444546,247,4
Minus Selvine Blouse - Prism Pink Print
MSSelvine Blouse - Prism Pink Print Aanbiedingsprijs450,00 DKK Normale prijs750,00 DKK