Peppercorn Leonora Short Dress - Sort | Redefined Fashion Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

PCLeonora Short Dress - Sort

Aanbiedingsprijs750,00 DKK

PCLeonora er en kort kjole i viskose og polyester med let glans og små similisten spredt over stoffet. Den har rund hals og puffærmer, som slutter ved albuen. Kjolen falder lige ned og slutter over knæet.

Brand: Peppercorn
Style no.: PC8576
Color: Sort
Quality: 70% Viscose, 30% Polyester
Category: Dresses

Maat:
Maattabel

Dit zijn de maten van het kledingstuk zelf in cm. Wijdtes zijn helemaal rondom gemeten. Vergelijk ze met een vergelijkbaar item dat je zelf hebt.

Zo is er gemeten

12347
  1. Borstwijdte: helemaal rondom, net onder de armsgaten.
  2. Taillewijdte: helemaal rondom op de hoogte die de tekening laat zien. Bij elastiek staat de maat in rust en uitgerekt.
  3. Heupwijdte: helemaal rondom op de hoogte die de tekening laat zien.
  4. Lengte: verticaal, zoals de tekening laat zien. In de tabel staat vanaf waar is gemeten.
  5. Schouderbreedte: recht van schoudernaad tot schoudernaad.
Kledingmaten (cm)34363840424446
Borstwijdte96100104108112118124
Taillewijdte9498102106110116122
Heupwijdte104108112116120126132
Ruglengte (vanaf schouder)949596979899100,5
Mouwlengte (vanaf schoudernaad)38,53939,54040,54141,5
Schouderbreedte323334353637,238,4
Peppercorn Leonora Short Dress - Sort
PCLeonora Short Dress - Sort Aanbiedingsprijs750,00 DKK