Peppercorn Mayah Jacket - Decadent Chocolate | Redefined Fashion Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

PCMayah Jacket - Decadent Chocolate

Aanbiedingsprijs750,00 DKK

PCMayah er en løs jakke med høj, opstående krave og knaplukning hele vejen ned. Den har to brystlommer med klap og en snor i taljen, som kan strammes. Skuldersømmen sidder lavt, og de vide ærmer er samlet med elastik forneden. Kvaliteten er polyester med lidt stræk.

Brand: Peppercorn
Style no.: PC9956
Color: Decadent Chocolate
Quality: 95% Polyester, 5% Elastane
Category: Jackets/Blazers

Maat:
Maattabel

Dit zijn de maten van het kledingstuk zelf in cm. Wijdtes zijn helemaal rondom gemeten. Vergelijk ze met een vergelijkbaar item dat je zelf hebt.

Zo is er gemeten

12467
  1. Borstwijdte: helemaal rondom, net onder de armsgaten.
  2. Taillewijdte: helemaal rondom op de hoogte die de tekening laat zien. Bij elastiek staat de maat in rust en uitgerekt.
  3. Lengte: verticaal, zoals de tekening laat zien. In de tabel staat vanaf waar is gemeten.
  4. Mouwlengte: van de schoudernaad tot de mouwzoom. Bij raglanmouwen vanaf de hals.
  5. Schouderbreedte: recht van schoudernaad tot schoudernaad.
Kledingmaten (cm)34363840424446
Borstwijdte126130134138142148154
Taillewijdte124128132136140146152
Ruglengte (vanaf schouder)72737475767778
Mouwlengte (vanaf schoudernaad)51515151515151
Schouderbreedte (verlaagde schouder)55575961636567
Peppercorn Mayah Jacket - Decadent Chocolate
PCMayah Jacket - Decadent Chocolate Aanbiedingsprijs750,00 DKK