Minus Jeva Bluse - Light Birch | Redefined Fashion Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

Jeva Bluse - Light Birch

Aanbiedingsprijs375,00 DKK Normale prijs750,00 DKK

Jeva blusen er produceret af en strækbar kvalitet, hvilket giver den let og flatterende kvalitet. Blusen har en v-halsudskæring, som kan knappes helt i med små detalje knapper. Blusen har også korte ballonærmer og et interessant mønster i stoffet.
Pasform: Normal
Kvalitet: 95% Polyester, 5% Elastan

Brand: Minus
Style no.: MI5494
Color: Light Birch
Quality: 95% Polyester, 5% Elastane
Category: Blouses/Shirts

Maat:
Maattabel

Dit zijn de maten van het kledingstuk zelf in cm. Wijdtes zijn helemaal rondom gemeten. Vergelijk ze met een vergelijkbaar item dat je zelf hebt.

Zo is er gemeten

12467
  1. Borstwijdte: helemaal rondom, net onder de armsgaten.
  2. Taillewijdte: helemaal rondom op de hoogte die de tekening laat zien. Bij elastiek staat de maat in rust en uitgerekt.
  3. Lengte: verticaal, zoals de tekening laat zien. In de tabel staat vanaf waar is gemeten.
  4. Mouwlengte: van de schoudernaad tot de mouwzoom. Bij raglanmouwen vanaf de hals.
  5. Schouderbreedte: recht van schoudernaad tot schoudernaad.
Kledingmaten (cm)34363840424446
Borstwijdte9296100104108114120
Taillewijdte96100104108112118124
Lengte58596061626364
Mouwlengte (vanaf schoudernaad)36,53737,53838,53939,5
Schouderbreedte333435363738,239,4
Minus Jeva Bluse - Light Birch
Jeva Bluse - Light Birch Aanbiedingsprijs375,00 DKK Normale prijs750,00 DKK