Minus Maddy GRS Short Jacket - Tiramisu | Redefined Fashion Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

MSMaddy GRS Short Jacket - Tiramisu

Aanbiedingsprijs800,00 DKK

En kort bomberjakke med en afslappet silhuet og en ribbet ståkrave.
Den tovejs lynlås foran og diskrete paspolerede lommer giver en ren, praktisk finish, mens sænkede skuldre og lange ærmer samles blødt ved manchetterne.
Style den med skræddersyede bukser eller denim som et nemt lag mellem sæsonerne.

This product contains at least 72% Global Recycled Standard (GRS) certified recycled polyester.

Certified by Control Union. License no.: 1117469

Products certified to the Global Recycled Standard (GRS) contain independently verified recycled content. In addition, certified organizations have met social, environmental, and chemical requirements at each stage of the supply chain, from the recycler to the finished product.

Brand: Minus
Style no.: MI7199
Color: Tiramisu
Quality: 72% Polyester (Recycled), 23% Viscose, 5% Elastane
Category: Jackets/Blazers

Maat:
Maattabel

Dit zijn de maten van het kledingstuk zelf in cm. Wijdtes zijn helemaal rondom gemeten. Vergelijk ze met een vergelijkbaar item dat je zelf hebt.

Zo is er gemeten

12467
  1. Borstwijdte: helemaal rondom, net onder de armsgaten.
  2. Taillewijdte: helemaal rondom op de hoogte die de tekening laat zien. Bij elastiek staat de maat in rust en uitgerekt.
  3. Lengte: verticaal, zoals de tekening laat zien. In de tabel staat vanaf waar is gemeten.
  4. Mouwlengte: van de schoudernaad tot de mouwzoom. Bij raglanmouwen vanaf de hals.
  5. Schouderbreedte: recht van schoudernaad tot schoudernaad.
Kledingmaten (cm)34363840424446
Borstwijdte112116120124128134140
Taillewijdte106110114118122128134
Lengte53545556575859
Mouwlengte (vanaf schoudernaad)54545454545454
Schouderbreedte (verlaagde schouder)54565860626466
Global Recycled Standard (GRS) certified
Minus Maddy GRS Short Jacket - Tiramisu
MSMaddy GRS Short Jacket - Tiramisu Aanbiedingsprijs800,00 DKK