Minus Welma Bukser - Sand Gray | Redefined Fashion Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

MSWelma Bukser - Sand Gray

Aanbiedingsprijs1.000,00 DKK

Welma-bukserne har en normal talje, lige ben med pressefolder og ankellængde. De har bæltestropper, skjult lukning foran, skrå sidelommer og to paspellommer bagpå. De er lavet af vævet stof i 65 % polyester, 30 % viskose og 5 % elastan. Style dem med en strik eller en skjorte til kontoret.

Brand: Minus
Style no.: MI6468
Color: Sand Gray
Quality: 65% Polyester, 30% Viscose, 5% Elastane
Category: Pants/Jeans

Maat:
Maattabel

Dit zijn de maten van het kledingstuk zelf in cm. Wijdtes zijn helemaal rondom gemeten. Vergelijk ze met een vergelijkbaar item dat je zelf hebt.

Zo is er gemeten

23589
  1. Taillewijdte: helemaal rondom op de hoogte die de tekening laat zien. Bij elastiek staat de maat in rust en uitgerekt.
  2. Heupwijdte: helemaal rondom op de hoogte die de tekening laat zien.
  3. Binnenbeenlengte: van de kruisnaad tot de zoom.
  4. Kruishoogte voor: aan de voorkant, van de bovenkant van de tailleband tot de kruisnaad.
  5. Pijpwijdte: helemaal rondom aan de zoom.
Kledingmaten (cm)34363840424446
Taillewijdte70747882869298
Heupwijdte99103107111115121127
Binnenbeenlengte82828282828282
Kruishoogte voor (incl. tailleband)28,52929,53030,531,332,1
Pijpwijdte (omtrek)53,25454,855,656,457,258
Minus Welma Bukser - Sand Gray
MSWelma Bukser - Sand Gray Aanbiedingsprijs1.000,00 DKK