Minus Welma Bukser - Light Grey Melange | Redefined Fashion Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

MSWelma Bukser - Light Grey Melange

Aanbiedingsprijs1.000,00 DKK

Welma-bukserne har en normal talje, lige ben med pressefolder og ankellængde. De har bæltestropper, skjult lukning foran, skrå sidelommer og to paspellommer bagpå. De er lavet af vævet stof i 65 % polyester, 30 % viskose og 5 % elastan. Style dem med en strik eller en skjorte til kontoret.

Brand: Minus
Style no.: MI6468
Color: Light Grey Melange
Quality: 65% Polyester, 30% Viscose, 5% Elastane
Category: Pants/Jeans

Size:
Størrelsesguide

Målene er tøjets egne mål i cm. Vidder er målt hele vejen rundt. Sammenlign med en lignende vare, du selv har.

How the garment is measured

23589
  1. Waist: all the way round at the height shown in the drawing. Elastic waists are given relaxed and stretched.
  2. Hip: all the way round at the height shown in the drawing.
  3. Inside leg: from the crotch seam to the hem.
  4. Front rise: at the front, from the top of the waistband down to the crotch seam.
  5. Leg opening: all the way round at the hem.
Mål på tøjet (cm)34363840424446
Taljevidde70747882869298
Hoftevidde99103107111115121127
Indvendig benlængde82828282828282
Forhøjde (inkl. linning)28,52929,53030,531,332,1
Benåbning (vidde)53,25454,855,656,457,258
Minus MSWelma Pants Pant 112M Light Grey Melange
MSWelma Bukser - Light Grey Melange Aanbiedingsprijs1.000,00 DKK