Peppercorn Nila Pant - Whitecap Creme | Redefined Fashion Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

PCNila Pant - Whitecap Creme

Aanbiedingsprijs849,00 DKK

PCNila er en vid buks i 100 % bomuld. Den har læg foran, bæltestropper, knap og lynlås og brede opslag forneden. Benene falder lige ned fra hoften.

Brand: Peppercorn
Style no.: PC8729
Color: Whitecap Creme
Quality: 100% Cotton
Category: Pants/Jeans

Size:
Størrelsesguide

Målene er tøjets egne mål i cm. Vidder er målt hele vejen rundt. Sammenlign med en lignende vare, du selv har.

How the garment is measured

23589
  1. Waist: all the way round at the height shown in the drawing. Elastic waists are given relaxed and stretched.
  2. Hip: all the way round at the height shown in the drawing.
  3. Inside leg: from the crotch seam to the hem.
  4. Front rise: at the front, from the top of the waistband down to the crotch seam.
  5. Leg opening: all the way round at the hem.
Mål på tøjet (cm)34363840424446
Taljevidde71757983879399
Hoftevidde100104108112116122128
Indvendig benlængde81818181818181
Forhøjde (inkl. linning)3131,53232,53333,834,6
Benåbning (vidde)69,2707070707070
Peppercorn PCNila Pant Pant 0202 Whitecap Creme
PCNila Pant - Whitecap Creme Aanbiedingsprijs849,00 DKK