Peppercorn Tanne Pant - Sort | Redefined Fashion Spring til indhold

Indkøbskurv

Din indkøbskurv er tom

PCTanne Pant - Sort

Salgspris€99,95 EUR

PCTanne er vide bukser i 100 % polyester med høj talje. De har bæltestropper, sidelommer og en lomme med klap bagpå. Benene falder lige og vidt fra hoften og går helt ned over skoen.

Brand: Peppercorn
Varenr.: PC9127
Farve: Sort
Materiale: 100% Polyester
Kategori: Pants/Jeans

Størrelse:
Størrelsesguide

Målene er tøjets egne mål i cm. Vidder er målt hele vejen rundt. Sammenlign med en lignende vare, du selv har.

Sådan er målene taget

23589
  1. Taljevidde: hele vejen rundt i den højde, tegningen viser. Ved elastik står den i hvile og strakt ud.
  2. Hoftevidde: hele vejen rundt i den højde, tegningen viser.
  3. Indvendig benlængde: fra skridtsømmen til benets kant.
  4. Forhøjde: foran, fra linningens overkant ned til skridtsømmen.
  5. Benåbning: hele vejen rundt ved benets kant.
Mål på tøjet (cm)34363840424446
Taljevidde71757983879399
Hoftevidde98102106110114120126
Indvendig benlængde80808080808080
Forhøjde (inkl. linning)32,53333,53434,535,336,1
Benåbning (vidde)70,27171,872,673,474,275
Peppercorn Tanne Pant - Sort
PCTanne Pant - Sort Salgspris€99,95 EUR